Warrior Factory Proteinové palačinky 500 g

POPIS Proteinové palačinky od Warrior Factory si velmi rychle oblíbíte, a to pro snadnou přípravu i skvělou chuť. Pomohou v budování či zachování svalové hmoty či ve vhodné...
Doporučená nabídka Warrior Factory

Skladem • 1 varianta49 Kč295×Další informace

• cena produktu
    • nedělá hrudky
    • výborná chut'
    • hodně práší

Na směsi bych horkotěžko hledala nějaké nevýhody.
    Už po otevření mě oslovila vůně (připomíná mi kokos, který miluji), další moment co mě překvapil je ten že směs nehrudkuje, což se mi u jiných směsí nestávalo, přisuzuji to velké jemnosti směsi, kde jako jedinou nevýhodou mi přijde, že směs docela práší. Směs je chuťově velmi dobrá.

Se směsí je za mě velmi povedená a chutná.

• , zakoupeno v Warrior Factory

• Velmi chutné, plné bílkovin, za mě nejlepší palačinky! Žádná umělá chuť nebo chemie. Dochucuji řeckým jogurtem bez tuku a ovocem:)

POPIS

Proteinové palačinky od Warrior Factory si velmi rychle oblíbíte, a to pro snadnou přípravu i skvělou chuť. Pomohou v budování či zachování svalové hmoty či ve vhodné dietě pro redukci tuků. Obsahují jen 3,7 gramů cukru a téměř 25 gramů bílkovin pro jednu porci 2-3 palačinek. Stačí 50 gramů prášku, 120 ml vody, protřepat v shakeru, nalít na rozpálenou pánev a je za chvíli hotovo!

TENTO PRODUKT VYHLEDÁVAJÍ LIDÉ ZAMĚŘENÍ NA…

• vysoký podíl bílkovin ve stravě
  • rychlé a snadné jídlo i bez znalostí vaření
  • nezatěžování trávení
  • podporu růstu svalů
  • udržení imunity, kostí a svalů a ve správném stavu
  • produkt bez přidaného cukru
  • chuť jako od babičky (doporučujeme dozdobit dalšími přísadami)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Porci (dávku) 50 g (1 velká lžíce odpovídá přibližně 10 g) rozmíchejte se 120 ml vody či mléka. Možno připravit v shakeru. Dobře protřepejte či promíchejte a po 3 minutách nalijte na rozpálenou pánev potřenou olejem. Smažte na prudko z obou stran.

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 10 porcí na 20 - 30 palačinek v závislosti na velikosti pánve a samotných palačinek.

NUTRIČNÍ INFORMACE

Bílkoviny 24,85 g 49,7 g

Vláknina 0 g 0 g

Sůl 0,6 g 1,2 g

SLOŽENÍ

Mléčný protein, sušené mléko, sušený vaječný bílek, kukuřičný škrob, aroma, náhradní sladidlo (steviol-glykosid).

• UPOZORNĚNÍ: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.
  • DISTRIBUTOR / PRODEJCE: WARRIORFACTORY.CZ - DANIEL GRESL, JABLONSKÉHO 619/30, 326 00 PLZEŇ, IČ: 04906870

• cena produktu
    • nedělá hrudky
    • výborná chut'
    • hodně práší

Na směsi bych horkotěžko hledala nějaké nevýhody.

Se směsí je za mě velmi povedená a chutná.